Aktualizacja LOG Plus do wersji 1.3

Z początkiem tygodnia, tj. 6 lipca 2020, udostępniliśmy najnowszą aktualizację systemu LOG Plus. Wersja 1.3 wprowadziła sporo nowości, miedzy innymi moduł Zdalny Pulpit oraz zarządzanie wieloma profilami Agenta. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą zmian w changelogu.

W wersji 1.3 wprowadzamy kolejne ułatwienia zdalnej pracy zespołów IT. Nowy moduł Zdalny Pulpit pozwala na połączenie się z komputerem dowolnego pracownika w organizacji z poziomu przeglądarki internetowej, aby wyświetlić pulpit i przejąć nad nim kontrolę, a następnie rozwiązać problem zgłoszony przez użytkownika. 

Podobnie jak moduł Skrypty, Zdalny Pulpit do odwołania będzie dostępny za darmo w planie LOG Plus Free.

Wprowadzamy też wiele innych przydatnych funkcji, między innymi rozszerzone wsparcie rozliczenia licencji oprogramowania według dodatkowych praw, włącznie z rozbudową bazy słowników i wzorców.

Wszystkie ważne zmiany są dostępne w changelogu.

– mówi Przemysław Tomulik, Product Manager LOG Plus

modul zdalny pulpit VNC
Moduł Zdalny Pulpit VNC
Zarządzanie profilami Agenta

Uwaga! Aby korzystać z nowych słowników oprogramowania, licencji i komputerów, po wykonaniu aktualizacji systemu należy ręcznie dokonać aktualizację słowników za pomocą linii poleceń. Więcej szczegółów w changelogu dla wersji 1.3 LOG Plus.

Powiązane artykuły