Home office z LOG

home office z log

Obecna sytuacja na świecie związana z pandemią koronawirusa, to niewątpliwie trudny czas dla wielu przedsiębiorstw. Organizacje, które miały takie możliwości przeszły w tryb pracy zdalnej. Decydując się na home office firmy musiały wdrożyć zabezpieczenia techniczne i organizacyjne, takie jak: wdrożenie procedur określających zasady wykonywania pracy zdalnej, szyfrowanie, konfiguracje, czy wprowadzenie polityki dotyczącej organizacji pracy. Kolejnym ważnym krokiem było zastosowanie odpowiednich narzędzi do komunikacji, wymiany informacji i dokumentów, czy telekonferencji.

Zdrowie pracowników jest w obecnej sytuacji najważniejsze. Jednakże organizacje nadal muszą funkcjonować, także po to, aby utrzymać odpowiedni status swojej działalności. Jako firma specjalizująca się w tworzeniu systemów wspomagających pracę działów IT, doskonale zdajemy sobie sprawę z pojawiających się problemów podczas pracy zdalnej w całej organizacji.

Nie możemy zapomnieć, że home office musi przebiegać przede wszystkim w sposób bezpieczny dla naszego biznesu. Dlatego proponujemy zarówno obecnym, jak i przyszłym klientom skorzystanie z modułów LOG, wspomagających kontrolę i ochronę firmy przed nadużyciem czy zagrożeniami. Do końca maja 2020 udostępniamy nieodpłatnie licencje na moduły: Monitoring Komputerów, Monitoring Użytkowników, Monitoring Ekranów i Zdalne Zarządzanie Komputerami. 

Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy wejść na stronę Moduły LOG za darmo do końca maja, zapoznać się z regulaminem i przesłać nam wypełniony formularz zamówienia.

Powiązane artykuły