LOG Systems – producent oprogramowania rekomendowany przez Polski Fundusz Rozwoju

LOG Systems - LOG Plus

Polski Fundusz Rozwoju w ostatnim czasie przygotował zestawienie „Technologie dla Miast”. To największa, interaktywna mapa zawierająca blisko 300 firm wspierających swoją innowacyjnością i rozwiązaniami samorządy w Polsce. Tym bardziej cieszymy się, że to właśnie nasza firma – LOG Systems wraz z oprogramowaniem LOG Plus znalazła się wśród wyróżnionych firm.

LOG Systems w PFR dla Miast

PFR dla miast to innowacyjny program, którego celem jest wsparcie w rozwoju polskich miast w kierunku tzw. miast przyszłości, a rozwiązania rekomendowane przez PFR dla Miast mają propagować ideę „smart cities”, jednocześnie poprawiając jakość życia i ułatwiając załatwianie codziennych spraw mieszkańcom, a miasta wspierać w efektywnym zarządzaniu całą infrastrukturą.

Ważne by cały program wiązał się z bliską współpracą samorządów z przedsiębiorstwami technologicznymi, ma to na celu zwiększenie liczby wdrożeń innowacyjnych rozwiązań, które stanowią klucz do cyfrowej i zielonej transformacji gospodarki.

Na interaktywnej mapie technologii dla miast zostaliśmy wyróżnieni w kategorii: „Cyfryzacja > produktywność”. To dowodzi temu, że rozwiązania jakie oferujemy, są odpowiedzią na wyzwania JST oraz dają samorządom niezbędne narzędzia, które poprzez szereg swoich funkcjonalności pozwolą zwiększyć efektywność pracy urzędu.

LOG Systems, PFR, Polski Fundusz Rozwoju, PFR dla miast, JST, LOG Plus
LOG Systems w kategorii transformacja cyfrowa

Serdecznie dziękujemy PFR oraz wszystkim samorządom korzystającym z naszego oprogramowania i usług za zaufanie i polecanie naszych rozwiązań.

Wszystkich przedstawicieli jednostek samorządowych, którzy do tej pory nie mieli okazji poznać rozwiązania LOG Plus, zachęcamy do przetestowania oprogramowania w wersji DEMO, bądź skorzystania z bezpłatnej licencji wieczystej na 80 komputerów – LOG Plus free

Więcej o rozwiązaniach polecanych w ramach „technologii dla miast”:  https://pfrdlamiast.pl/technologie-dla-miast.html

Powiązane artykuły