LOG Plus – wprowadzenie

Rozpoczynamy publikację cyklu filmów dotyczący wyzwań, trendów oraz dobrych praktyk w IT! Zapraszamy do zapoznania się z materiałem, w którym opowiadamy jak Managerowie IT radzą sobie z zadaniami i problemami, które spotykają każdego dnia.

Z analizy ekspertów MIT Initiative on the Digital Economy wynika, że 84% wartości rynkowej firm na liście S&P 500 opiera się na zasobach niematerialnych, w tym na wykorzystaniu danych lub software’u. Oznacza to, że zasobów niezbędnych do przechowywania i przetwarzania tego majątku (komputery, serwery, maszyny wirtualne) stale przybywa. W samym 2020 roku liczba ta zwiększyła się o ponad 40%. 

Dominika Maciaszek LOG Systems

Nie jest tajemnicą, że w ostatnich miesiącach jedną z kluczowych ról w organizacjach odgrywali Managerowie IT. To na barkach zespołów IT spoczywa zarządzanie infrastrukturą IT, dzięki której pracownicy mogą m.in. bezpiecznie i efektywnie wykonywać pracę zdalnie.

W krótkim video staram się odpowiedzieć na pytanie: jak dzięki LOG Plus zwiększyć operatywność, zachowując efektywność i stawić czoła coraz większym wymaganiom?

– Dominika Maciaszek, Specjalista ds. Produktu IT.


Powiązane artykuły