Testy LOG Plus przez redaktora BrandsIT

BrandsIT Testy LOG Plus

Z początkiem drugiego tygodnia lutego 2021 na łamach portalu BrandsIT ukazała się obszerna recenzja oprogramowania LOG Plus. Redaktor po tygodniu testów skrupulatnie opisał budowę oprogramowania, interfejs użytkownika, czy poszczególne moduły. Zapraszamy do przeczytania pełnej recenzji!

LOG Plus w wersji 1.7.70. firmy LOG Systems, które testowałem przez nieco ponad tydzień. LOG Plus pozwala na intuicyjne zarządzanie zasobami i procesami IT w firmie. Przez kilka dni testów miałem okazję przekonać się, że oprogramowanie jest przede wszystkim wyjątkowo łatwe w obsłudze oraz posiada bardzo istotne funkcje, czyli opcję inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania, a także zbiorcze zarządzanie licencjami.
– Marcin Bieńkowski – redaktor BrandsIT wykonujący testy

Dokładnie pół roku temu inny redaktor, z innego portalu, testował LOG Plus w wersji 1.4. Byłem ciekaw nowej opinii po ponad 3 wydaniach dużych wersji oprogramowania. Utwierdziliśmy się w przekonaniu, że „agresywna” roadmapa, choć niełatwa w realizacji, w odbiorze przez użytkowników jest taka, jakiej oczekiwaliśmy. Redaktor napisał, że „odrobiliśmy zadanie domowe”, ale ja wiem, że jeszcze dużo pracy przed nami. – Grzegorz Filarowski, CEO LOG Systems

Redaktor BrandsIT

Podsumowując, nie udało mi się znaleźć niczego, do czego poważnie można się przyczepić. LOG Plus pokazuje, że polski producent ma doświadczenie w budowaniu skomplikowanych systemów informatycznych i naprawdę odrobił zadanie domowe.

Powiązane artykuły