Wersja LOG Plus 1.2 już dostępna

W miniony piątek 29 maja 2020 roku została opublikowana najnowsza wersja LOG Plus 1.2. Zapraszamy do zapoznania się z listą najważniejszych zmian oraz komentarzem Product Managera LOG Plus – Przemysława Tomulika.

Moduł Skrypty w LOG Plus 1.2

Obecna sytuacja na świecie postawiła wiele wyzwań odnośnie organizacji pracy zdalnej. W aktualizacji LOG Plus 1.2 chcieliśmy umożliwić naszym Klientom zdalne wsparcie swoich pracowników za pomocą modułu Skrypty. Dzięki niemu technicy IT mogą wykonywać dowolne działania na komputerach w swojej sieci: od czyszczenia plików tymczasowych po instalację oprogramowania. W tym trudnym czasie udostępniamy moduł Skrypty nieodpłatnie w licencji LOG Plus Free do odwołania.

Nie poprzestajemy na tym i kontynuujemy pracę nad zdalnym pulpitem z dostępem przez przeglądarkę. Zamierzamy go opublikować w tym miesiącu.

– mówi Przemysław Tomulik, Product Manager w  LOG Systems

Aktualizacja LOG Plus przyniosła również możliwość tworzenia własnych statusów zasobów, rozszerzenie informacji o konfiguracji sprzętowo-sieciowej komputerów i wiele innych zmian.

Uwaga! Aby korzystać z nowych słowników oprogramowania, licencji i komputerów, po wykonaniu aktualizacji systemu należy ręcznie wykonać aktualizację słowników za pomocą linii poleceń. Więcej szczegółów w changelogu dla wersji 1.2 LOG Plus.

Powiązane artykuły