Zarządzanie CMDB za pomocą LOG Plus

LOG Systems - LOG Plus

Dług technologiczny firm rośnie z miesiąca na miesiąc, dlatego niezależnie od branży i sektora działalności należy jak najszybciej podjąć kroki związane z cyfryzacją. Obecnie posiadanie aktualnych informacji i prostej ewidencji infrastruktury to za mało. Jeśli nie znasz dokładnego cyklu życia zasobów i nie monitorujesz wzajemnego wpływu każdego z nich, czas wdrożyć odpowiednie praktyki skutecznego zarządzania zasobami informatycznymi.

Zarządzanie czasem pracy, szybka reakcja na problemy oraz przewidzenie następstw incydentu to jedne z kluczowych zadań Managera IT oraz jego zespołu. W LOG Plus każdą interwencję i lokalizację takiego wydarzania wspiera Agent, który nieustannie monitoruje całą infrastrukturę i dba o to, abyś miał zawsze aktualne informacje. Natychmiastowy wgląd do mapy powiązań zasobu, pozwala zareagować kompleksowo i zapobiegać dalszym niezgodnościom.

Dodatkowo bardzo ważnym elementem oprogramowania jest możliwość zbiorczego dodawania sprzętu do ewidencji oraz automatycznego powiązania użytkowników z odpowiednimi zasobami, bez utraty cennego czasu.

Sprawdź krótki materiał video i zobacz jak prowadzić efektywny monitoring warstwy CMDB.

Dominika Maciaszek LOG Systems

W tym materiale video pokażę jak kontrolować co działo się z zasobem od momentu zakupu po jego utylizację.

Dowiesz się, jak za pomocą modułu CMDB w oprogramowaniu LOG Plus możesz mieć szybki dostęp do aktualnej wiedzy o wszystkim czym zarządzasz.  

– Dominika Maciaszek, Specjalista ds. Produktu IT.


Powiązane artykuły