logplus-logo

NOWOŚĆ W WERSJI 2.0!

Agent na urządzenia mobilne

Automatyczna inwentaryzacja wszystkich urządzeń typu telefony i tablety z systemem operacyjnym Android. Zbieraj informacje o urządzeniu i zainstalowanych na nim aplikacjach, monitoruj kondycję baterii i śledź geolokalizację.

NOWOŚĆ W WERSJI 2.0!

Skaner sieci
w module Network

Inwentaryzacja i monitoring urządzeń sieciowych w połączeniu z usługami to błyskawiczny alert i szybka reakcja na zakłócenia. Mapa powiązań wskazuje przepływ i konkretne miejsca, które mają negatywny wpływ na świadczone przez Ciebie usługi.

NOWOŚĆ W WERSJI 2.0!

LOG Helpdesk

Integrujemy LOG Plus z Helpdeskiem, który zyskuje nowe funkcje – graficzny edytor procesów i przepływów, a także dostosowanie do urządzeń mobilnych (responsywność).

Smart and easy-to-use

SAM

CMDB

ITSM

GDPR

Maksymalnie zoptymalizowany

LOG Plus to modularne oprogramowanie, które pozwala na sprawne zarządzanie procesami informatycznymi. Najlepsze światowe praktykiw zakresie ITAM, SAM, software delivery, remote management, zostały zaprojektowane na nowo w celu ich użytecznego zastosowaniaw biznesie.

Lekkie i nieprzeładowane webGUI, w którym odnajdzie się każdy, bez konieczności sięgania do dokumentacji technicznej. W połączeniuz dostępem przez urządzenia mobilne, zapewniają szybki i łatwy wgląd do kluczowych informacji biznesowych.

ITAM

CMDB / CMDB Ultra
Software Asset Management
SAM for ITS (SAP, Oracle, IBM)
SAM Optimizer
Data Warehouse
Automation
Warehouse
Network

DATA PROTECTION

Monitoring Standard
Monitoring Extended
Identity Management
Device Management
GDPR
Active Directory Manager

REMOTE MANAGEMENT

Klienci wiedzą najlepiej

Rekomendacja LOG Plus przez redakcję IT Professional

„Najnowsze dziecko LOG Systems prezentuje innowacyjne spojrzenie na kwestię zarządzania zasobami IT. Jednym z fundamentów systemu było maksymalne uproszczenie wszystkiego, co dotyczy zarządzania całym środowiskiem. Interfejs użytkownika jest prosty i dobrze poukładany, czego nie da się powiedzieć o wszystkich rozwiązaniach tego typu. (…) Łatwa korelacja zasobów oraz monitorowanie wykorzystania poszczególnych aplikacji przez użytkowników to kolejne cechy przemawiające za LOG Plusem.”

– pisze Marcin Jurczyk, redaktor IT Professional odpowiedzialny za testy

Pozostałe materiały

Licencjonowanie

Architektura systemu

Szczegółowy opis

LOG Plus Free

Zapisz się na webinar

Sprawdź temat i agendę najbliższego webinaru. Podczas cyklicznych spotkań online prezentujemy najważniejsze funkcje wybranego systemu lub konkretna grupę tematyczną.