logplus-logo
ITSM, ITAM, GDPR, LOG Plus, LOG Systems

LOG Plus to modularne oprogramowanie, wspomagające zarządzanie zasobami i usługami IT w firmie. System zapewnia sprawność działania, wgląd i kontrolę nad każdą informacją, szybki i łatwy audyt oprogramowania, możliwość zdalnych instalacji i zarządzania stanowiskami pracy oraz bezpieczeństwo informacji.

Lekkie i nieprzeładowane webGUI, w którym odnajdzie się każdy, bez konieczności sięgania do dokumentacji technicznej. W połączeniu
z dostępem przez urządzenia mobilne, zapewniają szybki i łatwy wgląd do kluczowych informacji biznesowych.

Przewagi systemu

LOG Systems - LOG Plus

Proste wdrożenie

Oprócz standardowej instalacji, umożliwiamy wdrożenie systemu w formie wirtualnej maszyny (Virtual Appliance). VA zawiera wszystkie komponenty LOG Plus (serwer, portal, baza, agent) i może być uruchomiony za pomocą VMWare, Hyper-V czy Virtual Box.

LOG Systems - LOG Plus

Niskie koszty utrzymania

Wdrożenie VA na systemie operacyjnym Linux redukuje dodatkowe koszty związane z zakupem licencji dostępowych czy środowiska serwerowego. Dodatkowo pracownicy nie tracą cennego czasu na instalację i konfigurację systemu.

LOG Systems - LOG Plus

Najszybsze działanie

15 000 x szybsza identyfikacja oprogramowania niż w modelu tradycyjnym! W LOG Plus zebrane informacje buforowane i przetwarzane są lokalnie na komputerze i regularnie przesyłane do serwera w formie raportów.

LOG Systems - LOG Plus

ITAM

CMDB
CMDB Ultra
Software Asset Management
SAM for ITS (SAP, Oracle, IBM)
SAM Optimizer
Data Warehouse
Automation
Warehouse
Network

LOG Systems - LOG Plus

DATA PROTECTION

Monitoring Standard
Monitoring Extended
Identity Management
Device Management
GDPR
Active Directory Manager

LOG Systems - LOG Plus

REMOTE MANAGEMENT

Rekomendacja LOG Plus przez redakcję IT Professional

LOG Systems - LOG Plus

„Najnowsze dziecko LOG Systems prezentuje innowacyjne spojrzenie na kwestię zarządzania zasobami IT. Jednym z fundamentów systemu było maksymalne uproszczenie wszystkiego, co dotyczy zarządzania całym środowiskiem. Interfejs użytkownika jest prosty i dobrze poukładany, czego nie da się powiedzieć o wszystkich rozwiązaniach tego typu. (…) Łatwa korelacja zasobów oraz monitorowanie wykorzystania poszczególnych aplikacji przez użytkowników to kolejne cechy przemawiające za LOG Plusem.”

– pisze Marcin Jurczyk, redaktor IT Professional odpowiedzialny za testy

LOG Systems - LOG Plus

Klienci wiedzą najlepiej

LOG Systems - LOG Plus

Pozostałe materiały

LOG Plus Free

Szczegółowy opis

Licencjonowanie

Roadmapa

Architektura systemu

Zapisz się na webinar

Sprawdź temat i agendę najbliższego webinaru. Podczas cyklicznych spotkań online prezentujemy najważniejsze funkcje wybranego systemu lub konkretna grupę tematyczną.