Przełomowe rozwiązanie w Software Assets Management

LOG Plus to narzędzie oparte na nowej technologii, która umożliwia korzystanie z modułu SAM z poziomu przeglądarki i urządzeń mobilnych. Pozwala w 3 krokach szczegółowo przeanalizować stan oprogramowania w organizacji. Doskonały dla zespołów IT i działów biznesowych.

SAM (Software Assets Management)

Analiza użycia oprogramowania i jego konsumpcji to podstawa w sprawnym i bezpiecznie prowadzonym biznesie. Optymalizuj koszty związane z wykorzystaniem systemów niezależnie od tego, w jakim modelu zostały zakupione, np. SaaS, On-Premise. Zyskujesz pewność, że w procesie przetwarzania, dane Twojej firmy są w pełni chronione.

Sprawdź szczegóły SAM w LOG Plus ->

CMDB

Moduł konfiguracji bazy danych jest integralną częścią SAM. Z jego pomocą, w łatwiejszy sposób powiążesz i zbudujesz relacje między zasobami informatycznymi, oprogramowaniem i jego użytkownikami w Twojej organizacji.

Helpdesk

LOG Plus zintegrowany jest z nowoczesnym i intuicyjnym systemem klasy ITSM - FlowBoard. Dzięki temu, pozostając w jednym oknie przeglądarki, zrealizujesz wszystkie zadania i procesy swojej organizacji. LOG Plus to przede wszystkim narzędzie, z którego skorzysta zarówno osoba techniczna, jak i pracownik biznesowy.

Log - chmura

Mobilność

Konsola dostępna z poziomu przeglądarki, w tym na urządzenia mobilne

Log - chmura

Nowoczesne GUI

Nowoczesny i intuicyjny interfejs użytkownika

Log - chmura

Dynamiczny rozwój

Możliwość dynamicznego rozwoju nowych funkcjonalności

Log - chmura

Dostępność

Szybki dostęp do ważnych informacji dla managera

Log - chmura

Wielojęzyczność

Pełne wsparcie dla wielojęzycznej wersji systemu

Log - chmura

Integracje

Rozbudowane API w systemie