Nowoczesna technologia dla Twojego biznesu

LOG Plus to rozwiązanie, które powstało na bazie oprogramowania LOG. Nowoczesna technologia użyta do tworzenia oprogramowania pozwala nam na lepsze dostosowanie systemu do potrzeb rynku oraz wymagających klientów. Obecnie LOG Plus posiada trzy najważniejsze funkcje, wykorzystywane przez 90% naszych klientów, kolejne moduły pojawią się już w 2020 roku.
Sprawdź mapę rozwoju produktu ->

SAM (Software Assets Management)

Analiza użycia oprogramowania i jego konsumpcji to podstawa w sprawnym i bezpiecznie prowadzonym biznesie. Optymalizuj koszty związane z wykorzystaniem systemów niezależnie od tego, w jakim modelu zostały zakupione, np. SaaS, On-Premise. Zyskujesz pewność, że w procesie przetwarzania, dane Twojej firmy są w pełni chronione.

Sprawdź szczegóły SAM w LOG Plus ->

CMDB

Moduł konfiguracji bazy danych jest integralną częścią SAM. Z jego pomocą, w łatwiejszy sposób powiążesz i zbudujesz relacje między zasobami informatycznymi, oprogramowaniem i jego użytkownikami w Twojej organizacji. Dużą zaletą modułu jest funkcja koszyka zasobów, która umożliwia szybkie dodawanie komputerów i licencji na podstawie słownika produktów.

Sprawdź szczegóły CMDB w LOG Plus ->

ITSM (FlowBoard)

LOG Plus zintegrowany jest z nowoczesnym i intuicyjnym systemem klasy ITSM - FlowBoard. Dzięki temu, pozostając w jednym oknie przeglądarki, zrealizujesz wszystkie zadania i procesy swojej organizacji. FlowBoard to przede wszystkim narzędzie, z którego skorzysta zarówno osoba techniczna, jak i pracownik biznesowy.

Sprawdź szczegóły ITSM (FlowBoard) w LOG Plus ->

Log - chmura

Mobilność

Konsola dostępna z poziomu przeglądarki, w tym na urządzenia mobilne

Log - chmura

Nowoczesne GUI

Nowoczesny i intuicyjny interfejs użytkownika

Log - chmura

Dynamiczny rozwój

Możliwość dynamicznego rozwoju nowych funkcjonalności

Log - chmura

Dostępność

Szybki i łatwy dostęp do ważnych informacji dla pracowników

Log - chmura

Wielojęzyczność

Pełne wsparcie dla wielojęzycznej wersji systemu

Log - chmura

Integracje

Rozbudowane API w systemie