logplus-logo

LOG Plus to modularne oprogramowanie, wspomagające zarządzanie zasobami i usługami IT w firmie. System zapewnia sprawność działania, wgląd i kontrolę nad każdą informacją, szybki i łatwy audyt oprogramowania, możliwość zdalnych instalacji i zarządzania stanowiskami pracy oraz bezpieczeństwo informacji.

Lekkie i nieprzeładowane webGUI, w którym odnajdzie się każdy, bez konieczności sięgania do dokumentacji technicznej. W połączeniu
z dostępem przez urządzenia mobilne, zapewniają szybki i łatwy wgląd do kluczowych informacji biznesowych.

Przewagi systemu

Proste wdrożenie

Oprócz standardowej instalacji, umożliwiamy wdrożenie systemu w formie wirtualnej maszyny (Virtual Appliance). VA zawiera wszystkie komponenty LOG Plus (serwer, portal, baza, agent) i może być uruchomiony za pomocą VMWare, Hyper-V czy Virtual Box.

Niskie koszty utrzymania

Wdrożenie VA na systemie operacyjnym Linux redukuje dodatkowe koszty związane z zakupem licencji dostępowych czy środowiska serwerowego. Dodatkowo pracownicy nie tracą cennego czasu na instalację i konfigurację systemu.

Najszybsze działanie

15 000 x szybsza identyfikacja oprogramowania niż w modelu tradycyjnym! W LOG Plus zebrane informacje buforowane i przetwarzane są lokalnie na komputerze i regularnie przesyłane do serwera w formie raportów.

ITAM

CMDB
CMDB Ultra
Software Asset Management
SAM for ITS (SAP, Oracle, IBM)
SAM Optimizer
Data Warehouse
Automation
Warehouse
Network

DATA PROTECTION

Monitoring Standard
Monitoring Extended
Identity Management
Device Management
GDPR
Active Directory Manager

REMOTE MANAGEMENT

Rekomendacja LOG Plus przez redakcję IT Professional

„Najnowsze dziecko LOG Systems prezentuje innowacyjne spojrzenie na kwestię zarządzania zasobami IT. Jednym z fundamentów systemu było maksymalne uproszczenie wszystkiego, co dotyczy zarządzania całym środowiskiem. Interfejs użytkownika jest prosty i dobrze poukładany, czego nie da się powiedzieć o wszystkich rozwiązaniach tego typu. (…) Łatwa korelacja zasobów oraz monitorowanie wykorzystania poszczególnych aplikacji przez użytkowników to kolejne cechy przemawiające za LOG Plusem.”

– pisze Marcin Jurczyk, redaktor IT Professional odpowiedzialny za testy

Klienci wiedzą najlepiej

Pozostałe materiały

Licencjonowanie

Architektura systemu

Szczegółowy opis

LOG Plus Free

Zapisz się na webinar

Sprawdź temat i agendę najbliższego webinaru. Podczas cyklicznych spotkań online prezentujemy najważniejsze funkcje wybranego systemu lub konkretna grupę tematyczną.