Inwentaryzacja i monitoring urządzeń sieciowych. Wbudowany w Agenta skaner uzupełnia bazę CMDB zasobami sieciowymi z możliwością zdalnej instalacji (WMI) urządzeń niepowiązanych. Dodatkowo administrator ma podgląd do wszystkich zdarzeń wykonywanych po stronie serwera wraz z ich statusami.

Skaner sieci w połączeniu z usługami (Services) to błyskawiczny alert i szybka reakcja na zakłócenia. Mapa powiązań wskazuje przepływ i konkretne miejsca, które mają negatywny wpływ na realizowane przez firmę usługi. 

Funkcje modułu Network

Skaner sieci w agencie; Zarządzanie sieciami (mapa sieci); Automatyczne tworzenie zasobów na podstawie danych ze skanera sieciowego wraz z funkcją aktualizacji; Identyfikacja interfejsów sieciowych zasobu; Sprawdzanie dostępności urządzeń i usług sieciowych

WYMAGANE MODUŁY
DO OTRZYMANIA LICENCJI

FUNKCJE

Korzyści

SKANER SIECI

Ustaw raz skaner, a system powiadomi Cię o każdym nowym urządzeniu w Twojej sieci, a także wyłączeniu konkretnych usług sieciowych.

LOG Plus Skaner Sieci

DOSTĘPNOŚCI USŁUG SIECIOWYCH

Wiesz dokładnie która usługa nie działa i od jakiego czasu jest niedostępna.

ZDALNA INSTALACJA AGENTA (WMI)

W wyniku skanowania system automatycznie zainstaluje Agenta na urządzeniach niepowiązanych, nie zakłócając ciągłości pracy użytkownika!

SKaner sieci - instalacja agenta wmi
Network - dziennik zdarzen

DZIENNIK ZDARZEŃ

Szybko identyfikuj i reaguj na krytyczne błędy dzięki podglądowi we wszystkie zdarzenia systemowe wykonywane po stronie serwera, wraz z ich statusami.

Dodatkowo to Ty decydujesz o rodzaju zdarzeń, o których chcesz być informowany.

Zapisz się na webinar

Sprawdź temat i agendę najbliższego webinaru. Podczas cyklicznych spotkań online prezentujemy najważniejsze funkcje wybranego systemu lub konkretna grupę tematyczną.