LOG Plus

TAK WIELE ZA FREE

Twoje narzędzia IT są za drogie? Sprawdź jak w praktyce szybko wdrożyć alternatywne rozwiązanie bez opłat z licencją na zawsze.

27 maja 2020 (środa)

godzina 11:00

  • Wprowadzenie
  • Największe korzyści i przewagi funkcjonalne systemu
  • Jak szybko dodać całą listę nowych zasobów?
  • Automatyczny audyt licencji robi się SAM
  • Jak szybko wdrożyć gotowe rozwiązanie?
  • LOG Plus w wersji FREE
Zapisz się na webinar

Agenda webinaru

Podczas webinaru nasi eksperci na żywo pokażą jak przebiega praca działów IT związana z zarządzaniem zasobami i licencjami na nowoczesnym systemie!

Zapisz się na webinar

LOG Plus to produkt ultranowoczesny, ultraużyteczny i ultraskalowalny, z którego jako producent jesteśmy bardzo dumni.


Interfejs (GUI) oraz dostęp przez urządzenia mobilne, zapewniają szybki i łatwy wgląd do kluczowych informacji dla Twojego biznesu.


Najlepsze światowe praktyki w zakresie ITAM, SAM, software delivery, remote management, zostały zaprojektowane na nowo, odkrywając jeszcze bardziej użyteczne zastosowanie w biznesie.

Prelegenci

Poznaj naszych prowadzących

Grzegorz Filarowski

CEO LOG Systems

Od 2001 roku ściśle związany z rynkiem IT w Polsce. Od 2009 roku jako Prezes Zarządu LOG Systems sp. z o.o. rozwijał swoje umiejętności oraz sieć kontaktów współpracując z wieloma partnerami biznesowymi. Współzałożyciel Rady Ekspertów Oprogramowania REO. Prelegent konferencyjny, praktyk z doświadczeniem w stosowaniu prawa ochrony danych osobowych, prawa autorskiego oraz standardów ISO.

Od 2 lat aktywnie zajmuje się promocją rozwiązań LOG Systems na rynkach Ameryki Północnej (USA) oraz w Europie.

Przemysław Tomulik

Product Manager

Od 2010 związany z tworzeniem produktów cyfrowych w obszarze web i mobile. Product Manager LOG Plus oraz FlowBoard, przy których rozwoju jest od samego początku – najpierw w roli projektanta, z czasem przejmując obowiązki koordynatora całego projektu. Entuzjasta nowych technologii i produktów usprawniających pracę.

© 2020 LOG Systems sp. z o.o.