LOG Systems zdobywcą tytułu „Przedsiębiorstwo Przyszłości”!

Pełni dumy pragniemy poinformować, że firma LOG Systems Sp. z o.o. otrzymała certyfikat potwierdzający przyznany nam tytuł „Przedsiębiorstwa Przyszłości”. Uroczysta Gala Finałowa podsumowująca tegoroczną edycję konkursu, odbyła się 5 września w murach Aulii Collegum Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Recenzenci wyrażają ogromne uznanie dla dynamicznych działań i postępowości w kierowaniu firmą oraz umiejętnej dywersyfikacji produktów, opartej na obserwacji i sukcesywnym reagowaniu na zmieniające się okoliczności społeczne, ekonomiczne i prawne. (…) Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe okoliczności, świadczące o niewątpliwym dalszym potencjale rozwojowym i biznesowym, komisja oceniająca z nieukrywaną satysfakcją mogła uhonorować Spółkę LOG Systems certyfikatem „Przedsiębiorstwo Przyszłości” w tegorocznej edycji programu.” – czytamy w recenzji przygotowanej przez członków Komisji Certyfikacyjnej IV edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Firm i Innych Jednostek Prowadzących Działalność Gospodarczą „Przedsiębiorstwo Przyszłości”.

Tegoroczna odsłona to już V edycja Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji „Przedsiębiorstwo Przedsiębiorczości”. Certyfikaty i wyróżnienia, przyznawane przez specjalną Komisję składającą się z profesorów i doktorów renomowanych polskich uczelni, otrzymały najbardziej innowacyjne i rozwojowe polskie przedsiębiorstwa. Wręczane rokrocznie od 2013 roku wyróżnienia otrzymują liderzy rynku, firmy które osiągnęły sukces z kilku powodów – są otwarte na wiedzę, kreatywne, inwestują w pracowników, a także rozumieją, że nieustanne podnoszenie kompetencji oraz nowoczesne zarządzanie kapitałem ludzkim są niezwykle ważne.

Pochlebna recenzja działalności LOG Systems Sp. z o.o. wyrażona przez bezstronnych ekspertów dała nam pewność, że rozwijamy się w dobrym kierunku. Jest też skuteczną motywacją do ciągłych starań i nieustannego podnoszenia jakości oferowanych produktów i świadczonych usług.

Dziękujemy !

Szczegółowe informacje dotyczące programu znaleźć można na stronie programu: http://www.przedsiebiorstwo-przyszlosci.pl/

Powiązane artykuły